GALÉRIA | CONCORDE Liner

 

Obývací priestor v Liner 2021

Priestor pre luxus a rozvoj

Vďaka vynikajúcemu dizajnu interiéru je cestovanie nezabudnuteľným zážitkom. Obklopený ste tými najlepšími materiálmi s najlepším spracovaním - môžete si vychutnať takmer nehorázne luxusnú atmosféru.Celý obytný priestor je štandardne vo vysokokvalitnom prevedení nábytku Jatoba Brilliant. Alternatívne je k dispozícii prevedenie nábytku Jatoba Brilliant s čelami stropných skriniek s vysokým leskom v krémovo bielej kombinácií Senosan. K maximálnemu pohodliu prispieva aj príjemná podlahová krytina v štýle jachty, s najvyššou úrovňou komfortu.

 

Kuchyňa v Liner 2021KUCHYŇA

Kuchyňa
 v tvare U je premyslená do posledného detailu. Vysokokvalitné kuchynské spotrebiče, priestranné skrinky a veľkorysá pracovná plocha vyhovejú požiadavkám aj tých najambicióznejších kuchárov. Ostatní sa môžu jednoducho tešiť z pohľadu na elegantný dekor.

 

SpálňaSPÁLŇA
 
Postele Liner sú viac ako veľkoryso dimenzované - to platí pre všetky varianty zadných postelí. Lôžka  v priestrannej zadnej časti sú vybavené matracmi zo studenej peny a kvalitnými pružinami. Pre pokojný a kvalitný spánok.

 

Kúpelňa v Liner 2021KÚPEĽŇA

Prostredie v kúpeľni Liner pripomína päťhviezdičkový hotel. Kvalitné vybavenie, ohrievač na uteráky a veľká sprcha vytvárajú neporovnateľne príjemnú atmosféru. 

 

Kabína Liner 2021

KABÍNA

Moderná a funkčná palubná doska je dokonale ergonimicky prispôsobená vodičovi. Optimálne umiestnené ovládanie, vyvýšená poloha sedenia a veľké spätné zrkadlá zaisťujú lepší prehľad a bezpečnosť v premávke. Štandardná kožená palubná doska je integrovaná do kabíny vodiča a vytvára harmonický celok s novo navrhnutým prechodom do obývacej časti.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty