GALÉRIA | CONCORDE Liner

 

KABÍNA VODIČA


Moderná a funkčná palubná doska je dokonale ergonimicky prispôsobená vodičovi. Optimálne umiestnené ovládanie, vyvýšená poloha sedenia a veľké spätné zrkadlá zaisťujú lepší prehľad a bezpečnosť v premávke. Štandardná kožená palubná doska je integrovaná do kabíny a vytvára harmonický celok s novo navrhnutým prechodom do obývacej časti.

Kabína Liner 2021

OBÝVACÍ PRIESTOR 

Obývací priestor v Liner 2021Vďaka vynikajúcemu dizajnu interiéru je cestovanie nezabudnuteľným zážitkom. Obklopený ste tými najlepšími materiálmi s najlepším spracovaním - môžete si vychutnať takmer nehorázne luxusnú atmosféru. Celý obytný priestor je štandardne vyhotovený vo vysokokvalitnom prevedení nábytku Jatoba Brilliant. Alternatívne je k dispozícii prevedenie tmavého nábytku Atlas s dvierkami stropných skriniek s vysokým leskom v krémovo bielej kombinácií Senosan. K maximálnemu pohodliu prispieva aj príjemná podlahová krytina v štýle jachty, s najvyššou úrovňou komfortu.

 

KUCHYŇA

Kuchyňa v Liner 2021Kuchyňa v tvare U je premyslená do posledného detailu. Vysokokvalitné kuchynské spotrebiče, priestranné skrinky a veľkorysá pracovná plocha vyhovejú požiadavkám aj tých najambicióznejších kuchárov. Ostatní sa môžu jednoducho tešiť z pohľadu na elegantný dekor.

 

KÚPEĽŇA


Kúpelňa v Liner 2021
Prostredie v kúpeľni Liner pripomína päťhviezdičkový hotel. Kvalitné vybavenie, vyhrievaný vešiak na uteráky a veľká sprcha vytvárajú neporovnateľne príjemnú atmosféru. 

 

SPÁLŇA

Spálňa
Postele Liner sú viac ako veľkoryso dimenzované - to platí pre všetky varianty zadných postelí. Lôžka  v priestrannej zadnej časti sú vybavené matracmi zo studenej peny a kvalitným pružením. Pre pokojný a kvalitný spánok.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty