GALÉRIA | CONCORDE Cruiser Daily

 

KUCHYŇA

Pri oddelenej spálni vo výklenku je mimoriadne dôležité rozloženie zvyšku miestnosti a najmä obývacia a kuchynská časť. Kuchyne sú špecialitou Concorde. Každý kút je využitý pomocou inteligentného úložného systému. Funkcia a dizajn sú príkladné. Technické vybavenie uspokojí aj profesionálov v kuchyni.

 

OBÝVAČKA

Obývacia časť s okrúhlym sedením Concorde v zadnej časti ponúka fantastické dojmy a výhľady. Ergonomicky optimalizovaný sedací a obývací nábytok sprostredkúva jedinečnú atmosféru.

 

KÚPEĽŇA

Kúpeľňa a priestor na spanie sú dokonalým útočiskom pre uvoľnenú starostlivosť o telo a dušu. Veľkorysá sprcha, ploché umývadlo, pohodlné WC a šatník sú optimálnym súborom pre každodenné rituály.

 

SPÁLŇA

Pohodlné pozdĺžne jednolôžka s pohodlným prístupom cez posuvné schody, ako aj značná výška nad hlavou ponúkajú oázu pokoja pre pokojný spánok.

 

HLAVNÉ VÝHDY

RADIÁTOR NA UTERÁKY V KÚPEĽNI

Radiátor na uteráky poskytuje príjemné teplo v kúpeľni a pohodlne nahriaty uterák. V kombinácii s podlahovým kúrením sa kúpeľňa stáva útulnou oázou pohody.

 

SÍNOVÝ INVERTOR 600W

Sínusový menič trvalo napája malých spotrebiteľov, ako sú nabíjačky a respirátory. Prioritný obvod siete sa automaticky prepne z napätia meniča na pobrežné napájanie. Akonáhle je váš obytný automobil pripojený k pobrežiu, menič sa vypne a palubná batéria sa šetrí.

 

KAZETOVĚ WC S PORCELÁNOVÝM UMÝVADLOM

Šírka a hĺbka WC misy otočnej o 180° boli prispôsobené na základe spotrebiteľských testov a ponúkajú absolútne maximálny komfort.

 

KUCHYŇA S PEVNÝM POVRCHOM S NEREZOVÝM DREZOM

Kvalitná kuchynská doska s pevným povrchom a nerezový drez sú „čistá vec“.

Mnoho premyslených detailov uľahčuje domácu prácu: držiak na dvojdielny kryt drezu ho umožňuje použiť ako dodatočnú pracovnú plochu a držiak pre kávovar Nespresso je dôkazom vynikajúceho vkusu.

 

ALKOVOVŇA SNOV

Obzvlášť vysoká vnútorná výška vo výklenku dáva neporovnateľný pocit priestoru.
Pohodlný prístup a voliteľné funkcie, ako je TV a panoramatické strešné okno, zaisťujú snový komfort.

 

ZVUKOVÝ SYSTÉM JEHNERT

Hi-fi komponenty „Made in Germany“ sú voliteľne dostupné a dokonale sa integrujú do okolia. Systém pozostáva z 3-pásmových reproduktorov v kabíne vodiča, 2-pásmových reproduktorov v obývacom priestore, dvojitého bass-reflexového subwoofera, zvukového procesora a výhybky špecifické pre vozidlo.

 

 

 

NÚDZOVÝ BRZDOVÝ ASISTENT                            Asistent núdzového brzdenia je súčasťou štandardnej výbavy, aby ste boli v bezpečí.
Radarový systém rozpozná prekážky a zasiahne v neprítomnosti vodiča, aby zabránil vážnym nehodám.

TRNAVA

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

KOŠICE

Haniska 483
04457 Košice - okolie
Slovenská republika