GALÉRIA | CONCORDE Cruiser Daily

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Sedacia súpravaDobre premyslený, veľkorysý a ergonomicky optimalizovaný pôdorys spolu s rozmermi nábytku a obývacou izbou zabezpečujú príjemný zážitok hneď na prvý pohľad. Veľké okná a početné osvetlenie dodávajú autokaravanu pôsobivý priestorový dojem v jasnom a priateľskom prostredí. 

Bezpodmienečná kvalita, bezpodmienečný komfort a absolútna nezávislosť - kritériá, ktoré Cruiser automaticky spĺňa.

 

KUCHYŇA

Záväzkom kvality a funkčnosti je kuchyňa: trojhorákový sporák, nerezové umývadlo. Kuchyňa je ergonomicky prepojená s obývacou časťou a to stanovuje nové štandardy. Inteligentné úložné priestory nad a pod pracovnou doskou v kuchyni, zaručujú, že má všetko svoje miesto. Veľkokapacitná chladnička AES ponúka dostatok priestoru na uskladnenie čerstvých potravín.

 

KÚPEĽŇA

KúpeľňaWellness s absolútnymi prémiovými štandardmi. So šatníkom na jednej strane a pohodlnou toaletou a veľkorysou sprchou na druhej strane.

Trochu viac možností, trochu viac intimity a trochu viac skladovacieho priestoru - to všetko ponúka koncept kúpeľne v Cruiseri. Prémiová kúpeľňa s oddelenou toaletou, luxusnou sprchou a dvomi skriňami stanovuje úplne nové štandardy.

 

SPÁĽŇA

Pohodlné pozdĺžne lôžka a vnútorná výška viac ako 800 mm dávajú dojem samostatnej spálne v alkovni. Jednoduchý vstup cez posuvné schody umožňuje nerušený spánok.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty