POPIS | CONCORDE Cruiser Daily

 

Cruiser Daily

Jasným znakom kvality a funkčnosti je zadná ergonomická, dizajnová sedacia súprava, ktorá stanovuje nové štandardy. Inteligentné úložné  priestory nad a pod pracovnou doskou v kuchyni umožňujú, aby všetky kuchynské potreby mali svoje miesto. Veľkokapacitná chladnička AES ponúka dostatok priestoru na uskladnenie potravín.

Výber luxusného Concorde Cruiser je dôkazom vysokého stupňa individuality. Cruiser Vám zaručuje obrovský priestor v kuchyni a takmer neobmedzené úložné priestory. 

Trochu viac možností, trochu viac intimity a trochu viac úložného priestoru - to všetko ponúka koncept kúpeľne v Cruiseri. Prémiová kúpeľňa s oddelenou toaletou, luxusnou sprchou a dvomi skriňami stanovuje úplne nové štandardy.

 

 

 

1. Sínusový invertor 600 W

Sínusový menič trvalo napája malé spotrebiče ako sú nabíjačky a ventilátory. Akonáhle je vaše obytné auto pripojené k externému zdroju napájania, menič sa vypne a nadstavbová batéria sa nabíja.

2. RADIÁTOR

Uterákový radiátor poskytuje príjemné teplo v kúpeľni a pohodlne vyhriaty uterák. V kombinácii s podlahovým kúrením sa kúpeľňa stáva útulnou oázou pohody.
3. PORCELÁNOVÁ  TOALETA
Šírka a hĺbka toaletnej misy, ktorá je otočná o 180 °, bola upravená na základe spotrebiteľských testov a ponúka absolútne pohodlie.

4. KUCHYŇA
Kuchynská pracovná plocha z kvalitného materiálu s nerezovým drezom sú „ luxusnou záležitosťou". Mnoho premyslených drobností uľahčuje prácu. Držiak na dvojdielny kryt umývadla je použiteľný ako dodatočná pracovná plocha. Váš kávovar Nespresso bude vďaka svojmu miestu vkusne uložený.

5. Zvukový systém Jehnert
Hi-fi komponenty „Made in Germany" sú v príplatkovej výbave a sú perfektne integrované do interiéru. Systém sa skladá z 3-pásmových reproduktorov v kabíne vodiča, 2-pásmových reproduktorov v obývacej časti, dvojbasového reflexného subwoofera, zvukového procesora a crossoveru naprogramovaného pre dané vozidlo.
6. PRIESTOR
Obzvlášť veľká vnútorná výška v alkovni  poskytuje neporovnateľný pocit priestoru. Pohodlný prístup a voliteľné vybavenie, ako je televízia a panoramatické strešné okno, zaisťujú fantastické pohodlie.
7. ASISTENT NÚDZOVÉHO BRZDENIA
O vašu bezpečnosť sa stará štandardný núdzový brzdový asistent. Radarový systém detekuje prekážky a zasahuje pri absencii činnosti vodiča, aby sa vyhol vážnym nehodám.

 

1. ZOSILNENÁ PODLAHA GARÁŽE
Ťažké príslušenstvo zaťažuje podlahu garáže. Hliníková podlaha zaisťuje trvalú ochranu. 

2. TEPELNE IZOLOVANÝ RÁM
Rám medzipolahy je tepelne  izolovaný polyuretánovou izoláciou. Špeciálny záves Concorde slúži na  úplné otvorenie klapiek úložných priestorov. Dvojité tesnenie zabraňuje „zamrznutiu" v dôsledku tvorby kondenzu. Eloxovaný hliníkový profil zabráňuje  korózii.

3. POTRUBIE AKO V DOMÁCNOSTI
Vodovoný systém ako doma. S predfiltrom a vysokým tlakom vody. Výhody sú zrejmé: Žiadne zužovanie prierezu so znížením prietoku v prípade vetiev, žiadna strata tlaku ako pri flexibilnej hadici. Hladké vnútorné steny zabraňujú tvorbe usadenín a zaisťujú väčšiu hygienu vody. Čistá záležitosť.

4. PRÍCHOD DOMOV
Osvetlenie schodov zvnútra aj zvonka - pre bezpečný krok a osvetlený návrat domov. Nezáleží na tom, v ktorú dennú alebo nočnú dobu prídete „domov".

5. DVERE „SECURITY PLUS"
Vďaka bezkľúčovému designu ponúkajú dvere kabíny „Security Plus" špeciálnu ochranu proti vlámaniu. Pohodlné zamykanie a odokykanie je možné pomocou dotykovej klávesnice na dverách s vlastným PINom.

6. DVOJNÁSOBNE VEĽKÉ 
Vyhrievaná dvojitá podlaha so svojou obrovskou vnútornou výškou ponúka veľkorysý úložný priestor a je ľahko dostupná pomocou veľkých klapiek úložného priestoru, ktoré je možné otočiť o 180 °.

7.  DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE
Vchodové dvere sa štandardne otvárajú a zatvárajú pomocou číselného kódu a rádiového diaľkového ovládača, ktorý je zabudovaný v kľúči zapaľovania základného vozidla - celkom šikovné.

8. TRI KONCEPCIE
Vytvorte si zo svojho Cruisera svoj vlastný vysnívaný autokaravan. Koncepcia dizajnu s tromi rôznymi líniami nábytku a príslušnými farebne zladenými skrinkami nábytku s „vysokým leskom" Senosan krémovo bielej farby má veľa možností individualizácie.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty