GALÉRIA | CONCORDE Cruiser Atego

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Obývací priestor 

V zadnej časti je priestranná obývacia izba s luxusným sedením a vzhľadom. Funkčne navrhnutý nábytok vytvára exkluzívnu atmosféru.

Obývací priestorPre maximálny komfort je štandardne k dispozícii príjemná podlaha s najlepšími hodnotami komfortu. Na výber je v dizajne  bridlicových dlaždíc alebo v jachtárskom stýle.

 

 

SPÁLŇA

Alkovňa je obľúbeným miestom pre deti. Zadná posteľ rovnako ako alkovňová manželská posteľ je vybavená pohodlným komfortným matracovým systémom Concorde. A ak sa v noci postavíte z postele (napríklad na WC) voliteľné podlahové kúrenie inštalované v celej vnútornej podlahe zabezpečí, že nebudete mať studené nohy.

 

 

KÚPEĽŇA

Prémiová kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, ako aj priestranné umývadlo s nábytkom zaručujú vysoký komfort. Voliteľné podlahové vykurovanie uzatvára kruh pre celkovú pohodu.

 

KUCHYŇA

KuchyňaKuchyňa zaujme prepracovaným systémom úložných priestorov s optimálnym vybavením závislým od modelu, ako sú napríklad tri horáky, jednopáková batéria, drez z nehrdzavejúcej ocele, chladnička, rúra a mikrovlnná rúra.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty