GALÉRIA | CONCORDE Cruiser Atego

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Obývací priestor 

V zadnej časti je priestranná obývacia izba s luxusným sedením a vzhľadom. Funkčne navrhnutý nábytok vytvára exkluzívnu atmosféru.

Obývací priestorPre maximálny komfort je štandardne k dispozícii príjemná podlaha s najlepšími hodnotami komfortu. Na výber je v dizajne  bridlicových dlaždíc alebo v jachtárskom stýle.

KUCHYŇA

Kuchyňa zaujme prepracovaným systémom úložných priestorov s optimálnym vybavením závislým od modelu, ako sú napríklad tri horáky, jednopáková batéria, drez z nehrdzavejúcej ocele, chladnička, rúra a mikrovlnná rúra.

 

KÚPEĽŇA

Prémiová kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, ako aj priestranné umývadlo s nábytkom zaručujú vysoký komfort. Voliteľné podlahové vykurovanie uzatvára kruh pre celkovú pohodu.

SPÁLŇA

Alkovňa je obľúbeným miestom pre deti. Zadná posteľ rovnako ako alkovňová manželská posteľ je vybavená pohodlným komfortným matracovým systémom Concorde. A ak sa v noci postavíte z postele (napríklad na WC) voliteľné podlahové kúrenie inštalované v celej vnútornej podlahe zabezpečí, že nebudete mať studené nohy.

 

ELEKTRICKÝ ZÁSOBNÍK

Skladá sa z kombinovanej nabíjačky a sínusového meniča a umožňuje kompenzáciu nedostatku siete s ochranou proti nízkemu výkonu. Vlastné 230 V napájanie so špičkovým výkonom 3000 Watt z dvoch gélových batérií s kapacitou 340 Ah vytvára nezávislosť.

 

VYKUROVANIE

Prepracovaný vykurovací systém v Cruiseri s tromi obehovými čerpadlami a tromi vykurovacími okruhmi pre obývačku, podlahovým kúrením a kúpeľňovým radiátorom so spálňou si vyžaduje vlastnú kotolňu, aby bolo možné inštalovať všetky komponenty.

POTRUBIE V DOMÁCNOSTI

Vodný systém ako doma. S predfiltrom a vysokým tlakom vody.

Výhody sú zrejmé: žiadne zužovanie prierezu so znížením prietokov v prípade vetvenia, žiadna tlaková strata ako pri flexibilnej hadici. Hladké vnútorné steny zabraňujú usadzovaniu a zabezpečujú väčšiu hygienu vody. Čistá vec.

 

SUPER-SENS SNÍMAČE TLAKU                            Nádržové sondy umožňujú zaznamenávať hladiny s presnosťou na liter bez ohľadu na stupeň kontaminácie obsahu nádrže. Sú inštalované v odtokových potrubiach nádrží pre jednoduchú obsluhu. Zabraňujú usadzovaniu a zabezpečujú väčšiu hygienu vody - čistá záležitosť.

 

KUCHYŇA

Prekvapí mnohými praktickými detailmi, z ktorých niektoré sú skryté. Najlepšími príkladmi sú zdvih kávovaru a výsuvná rozvodka. Veľká pracovná plocha a gastro kohútik, naopak, okamžite upútajú pozornosť.

 

 POHĽAD Z VTÁČEJ PERSPEKTÍVY                            S voliteľným systémom BirdView si udržíte prehľad pri manévrovaní – vďaka pohľadu z vtáčej perspektívy. Bočné kamery pri odbočovaní vrhajú pohľad do mŕtveho uhla vonkajších spätných zrkadiel a zaisťujú tak väčšiu bezpečnosť.

PLOCHÁ NAKLADACIA PODLAHA

Na Ategu prevodovka mierne vyčnieva smerom nahor nad podvozok. Vďaka pomocnému rámu sa „podlahový“ vznáša nad podvozkom a nekoliduje s prevodovkou. Výsledkom je rovná „pivnica“ v dvojpodlažnom úložnom priestore pred vstupnými dverami.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty