POPIS | CONCORDE Cruiser Atego

 

Čelný pohľad

Cruiser Atego zaujme pohonom zadných kolies, nespútaným výkonom a maximálnou funkčnosťou.

Vysoká poloha sedenia zaisťuje optimálny výhľad do všetkých strán a tým bezpečný pôžitok z jazdy.  Až štyri obzvlášť pohodlné postele a inteligentný koncept úložného priestoru ponúkajú dostatok miesta pre ľudí aj veci.
 

CHARAKTERISTIKA

  • Hmotnosť: 11 990 kg
  • Dĺžka: 8,98 m
  • Šírka: 2,48 m
  • Výška: 3,86 m
  • Počet lôžok: 4

 

 

VONKAJŠÍ DIZAJN CRUISER ATEGO

 

Standard design                                                               Centurion style

 

 

KONŠTRUKCIA KABÍNY

Pri konštrukcii obytných áut predstavuje Concorde dokonalú izoláciu a vynikajúcu stabilitu.

Je to predovšetkým vďaka plne lepenej konštrukcii kabíny Solidtherm bez studených mostov s lamelami z PU tuhej peny a izolácii bočných stien 38 mm hrubou penou RTM. Ale to nie je všetko: spodok karosérie a medzipodlahy sú tiež vyrobené v sendvičovej konštrukcii a majú celkovo 70 milimetrov izolácie. Bočné prahy, nárazníky a predná a zadná časť sú tiež vyrobené z vysoko stabilného, ​​no elastického kompozitného materiálu zo sklenených vlákien.

Vysoko lesklé a ploché povrchy stien vyrobené z hliníkového sendviča zaisťujú automobilový vzhľad. A aby to tak zostalo aj dlhodobo, hliníkové strešné profilové pásy s vedením dažďovej vody účinne znižujú znečistenie bočných stien.

10-ročná záruka tesnosti na karosériu, proti prenikaniu vlhkosti zvonku, s ročnou kontrolou podľa záručných predpisov Concorde.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty