GALÉRIA | CONCORDE Cruiser 4X4

 

Cruiser 4x4Športové úžitkové vozidlo, ktoré si zaslúži pozornosť, pretože harmonicky spája dobrodružstvá a luxus. Cruiser 791 RL SUV 4x4 podčiarkuje charakter individualistov, ktorí sa odmietajú vzdať pohodlia, a pritom chcú rozšíriť svoje turistické ciele.
Verzia s pohonom všetkých kolies naďalej stelesňuje všetky hodnoty, ktoré predstavuje Concorde: vynikajúca kvalita v modernom dizajne s vysokou úžitkovou hodnotou a funkčnosťou.

 

KUCHYŇA

Kuchyňa je elegantne prepojená so zadnou obývacou časťou. Je v nej dostatok úložného priestoru, vďaka veľkým horným úložným skriniam, ktoré ponúkajú otvorenú poličku napríklad na koreniny. Podsvietená pracovná doska dodáva celkovému vzhľadu eleganciu a pocit otvorenosti. Kuchyňa v Cruiser 4X4Kuchyňa prepojená so zadnou obytnou časťouObývacia časť v Cruiser 791 RL SUV 4X4 ponúka veľkorysé sedenie v tvare U a vďaka strešnému panoramatickému oknu nad ním je priestor presvetlený a tým vytvára  ešte vačšie pohodlie. 

 

SPÁĽŇA
Dve pohodlné pozdĺžne postele a vnútorná výška viac ako 800 mm vytvárajú skôr dojem spálne ako alkovne. Jednoduchý  vstup do spálne po posuvných schodoch umožňuje partnerovi nerušene spať a zaisťuje bezpečnú cestu späť do útulnej oblasti.

Crusier - spiaca časť

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty