GALÉRIA | CONCORDE Credo

 

KABÍNA VODIČA

Rozhodujúcim kritériom pri výrobe kabíny vodiča pre obytné automobily je prehľadnosť. Vďaka zvýšenej polohe sedenia a veľkým vonkajším spätným zrkadlám sa zvyšuje bezpečnosť premávky vo vašom okolí. Na novom riadiacom paneli Concorde máte vždy všetko dôležité.

OBÝVACÍ PRIESTOR

Inteligentná koncepcia interiéru Credo udržuje funkčnosť a pohodlie v dokonalej rovnováhe. Ergonomicky tvarovaná skupina sedadiel je k dispozícii v klasickom čalúnení alebo so vzhľadom Redonda. Nábytok v obývacej izbe  je v štandardnom vysoko kvalitnom prevedení s vysokým leskom v krémovej bielej farbe. Voliteľne je tu aj nábytok v dekore Atlas céder vrátane skriniek s rukoväťou z nerezovej ocele alebo vo farbe Morettini s dvierkami vo "vysokom lesku". Alternatívne je možné pre tieto tri varianty  zvoliť dvierka nábytku s vysokým leskom. Pre maximálne pohodlie sú štandardne k dispozícii pohodlné podlahové krytiny s najlepším komfortom, ako aj voliteľným bridlicovým alebo jachtárskym štýlom.

 

SPÁLŇA

Dokonalý relax sľubujú posuvné dvere predeľujúce spálňu od obývacej časti. V prvom rade existujú rôzne alternatívy lôžka s veľkorysou ložnou plochou. V závislosti od pôdorysu máte na výber medzi zadným priečnym lôžkom, dvomi samostatnými lôžkami alebo veľkou manželskou posteľou typu „queen“ a voliteľným sklopným lôžkom. Concorde Comfort Plus je lôžkový systém zaručujúci kvalitný spánok pre všetkých vďaka perfektnej kombinácii roštového rámu a matraca zo studenej peny. Početné LED bodové svetlá a nepriame osvetlenie zabezpečujú príjemnú atmosféru. 

 

KÚPEĽŇA

Kúpeľňa pohľad zhora  Dômyselný dizajn kúpeľne vytvára pocit obrovského priestoru - či už ide o klasickú kúpeľňu  (pôdorysy 761 H, 791 L, 841 L a 841 M) alebo o prémiovú kúpeľňu (pôdorysy 790 H, 840 L, 890 L a 890 M). Čerpadlá a potrubné systémy zabezpečujú dostatočný tlak vody v každom variante, čo vám umožní vychutnať si sprchu ako doma. V kúpeľni nájdete aj veľkú šatníkovú skriňu.

 

DVOJITÉ POSUVNÉ DVERE Z KÚPEĽNE DO SPÁLNE
Rozdelením dverí zo spálne do kúpeľne sa výrazne zväčší šírka priechodu, čím sa zvýši komfort používania.

 

KUCHYŇA

KuchyňaJasným dôkazom kvality a funkcie je aj nová kuchyňa Credo. Poličky na ingrediencie, zásuvky so servomechanickým zatváraním, inteligentný systém na likvidáciu odpadu a pracovnú dosku s umývadlom z extra kvalitných materiálov nastavujú vysoké normy v oblasti využitia priestoru, dizajnu a použiteľnosti v tejto triede. Vytvárajú ideálne podmienky pre prípravu aj viacchodových jedál.

 

Moderná kuchyňaPriestranná kuchyňa poskytuje veľa úložného priestoru vďaka veľkým policovým skriniam, pod ktorými sú dodatočné otvorené poličky na rôzne koreniny a podobne.

 

IZOLAČNÉ ROLETY PRE ČELNÉ SKLO VOLITEĽNÉ
Elektricky ovládaná, dvojplášťová hliníková pred okenná roleta s izolačným jadrom poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu. Ako ochrana súkromia a slnka je ideálnym doplnkom optimálnej izolácie konštrukcie steny a má tak svoj podiel na príjemnej atmosfére vďaka regulácii teploty. 

 

 

BOČNÉ OKNÁ KABÍNY SO ZATEMŇOVACÍMI PLISOVANÝMI ŽALÚZIAMI
Siete proti hmyzu na bočných oknách kabíny vodiča, umožňujú prístup čerstvého vzduchu bez otravných komárov. Funkcia "súkromia" plisovaných žalúzií bočných okien prepúšťa svetlo do interiéru a poskytuje výhľad do exteriéru. Zároveň zabraňuje zvedavým pohľadom okoloidúcich. 

 

 

 ODNÍMATEĽNÝ VOLANT
Volant, ktorý sa dá ľahko odňať a nasadiť, poskytuje výrazné zvýšenie komfortu, voľnosti pohybu a bezpečnosti vďaka svojej funkčnosti optimalizovanej spoločnosťou Concorde.

 

KLIMATIZÁCIA PILOTNÝCH SEDADIEL
V spojení s koženým čalúnením sú pilotné sedadlá k dispozícii s ďalšími komfortnými prvkami. Viacstupňové vyhrievanie sedadiel na zimu dopĺňa klimatizácia. Vďaka nastaviteľnej bedrovej opierke je možné aj dlhé cestovanie bez únavy.

 

KUCHYNSKÁ PRACOVNÁ DOSKA S PEVNÝM POVRCHOM
Kvalitná minerálna kuchynská pracovná doska a hygienický drez z nehrdzavejúcej ocele sú "čistou záležitosťou". Mnohé premyslené detaily uľahčujú domáce práce:
- Držiak na kryt drezu rozširuje odkladaciu plochu
- Výsuvná zásuvková lišta
- Odpadkový kôš integrovaný do pracovnej dosky
- Ďalší úložný priestor vďaka šikmým bočným panelom

 

 

KONCEPT KÚPEĽNE S ODDELENOU TOALETOU
Zavretím dverí do obývačky a spálne sa z oddelenej miestnosti so sprchou a toaletou v okamihu stane veľká kúpeľňa so šatňou.

 

PLYNULÉ LÍNIE PRE VZDUŠNÝ POCIT PRIESTORU
Nové modely Credo inšpirujú svojou svetlou a priateľskou obytnou krajinou. Dekory, poťahové látky a koberce sú dokonale zladené s nábytkom. Nový systém uzamykania dverí a klapiek je diskrétne usporiadaný, striedanie konvexných a konkávnych zaoblených plôch a "Concorde One Level Concept" vytvárajú súvislý dojem priestoru od kabíny až po spálňu.

 

24-PALCOVÁ SMART TV V SPÁLNI
Smart TV je optimálne zladený s priestorom na spanie a možno ho uložiť do nástennej skrinky.

ŤAŽKÉ KOLESÁ                                              Najnižším bodom vzadu sú ťažké valčeky. Rampy na trajektoch sú často dosť strmé a majú veľký uhol sklonu. Ak dôjde k najhoršiemu, valčeky zabránia tomu, aby sa zadná časť dotkla a poškodila zadnú stenu.

 

Hliníková podlaha v zadnej garáží                          Hliníková šachovnicová podlaha zaisťuje trvalú ochranu - bez ohľadu na to, čo prepravujete!

PRIESTOR NA BATÉRIU

Štartovacia batéria je ľahko prístupná cez priehradku na batérie na boku, čo uľahčuje kontrolu, údržbu a výmenu.

CHRÁNIME VAŠE HODNOTY

Vo všetkých modeloch Concorde sú lepené spoje medzi dvoma komponentmi, skrutkové spoje a podlahové kanály chránené trvalo elastickým tesnením.

OPTIMÁLNY VÝHĽAD

Odsadená poloha sedenia umožňuje pôsobivý výhľad do všetkých strán. Samostatná palubná doska poskytuje výhľad na cestu do niekoľkých metroch. Výsledok je pôsobivý.

 

 Spätné zrkadlá                                                        Voliteľné zrkadlá zvyšujú aktívnu bezpečnosť počas jazdy a najmä pri manévrovaní.

OMNIBUS SYSTÉM STIERAČOV ČELNÉHO SKLA

Dlhé stieracie lišty voliteľného systému stieračov predného skla čistia veľkú stieraciu plochu, ktorá siaha až po vonkajšiu zaoblenú oblasť čelného skla a zaisťuje tak dobrý výhľad do zrkadla.


VEĽKÁ KAPOTA

Veľká kapota s otvormi chladiča prepúšťa viac než dosť vetra na chladenie motora a umožňuje jednoduchý servisný prístup ku všetkým komponentom motora.

 

LED SVETLO

Štandardné denné LED svetlá môžu byť na želanie doplnené o bi-LED hlavné svetlomety a hmlové svetlá so statickými natáčacími svetlami.

NÚDZOVÝ BRZDOVÝ ASISTENT                                O vašu bezpečnosť sa stará štandardný asistent núdzového brzdenia. Radarový systém rozpozná prekážky a zasiahne v neprítomnosti vodiča, aby zabránil vážnym nehodám.

TRNAVA

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

KOŠICE

Haniska 483
04457 Košice - okolie
Slovenská republika