GALÉRIA | CONCORDE Credo

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Inteligentná koncepcia interiéru Credo udržuje funkčnosť a pohodlie v dokonalej rovnováhe. Ergonomicky tvarovaná skupina sedadiel je k dispozícii v klasickom čalúnení alebo so vzhľadom Redonda. Nábytok v obývacej izbe  je v štandardnom vysoko kvalitnom prevedení s vysokým leskom v krémovej bielej farbe. Voliteľne je tu aj nábytok v dekore Atlas céder vrátane skriniek s rukoväťou z nerezovej ocele alebo vo farbe Morettini s dvierkami vo "vysokom lesku". Alternatívne je možné pre tieto tri varianty  zvoliť dvierka nábytku s vysokým leskom. Pre maximálne pohodlie sú štandardne k dispozícii pohodlné podlahové krytiny s najlepším komfortom, ako aj voliteľným bridlicovým alebo jachtárskym štýlom.

 

SPÁLŇA

Dokonalý relax sľubujú posuvné dvere predeľujúce spálňu od obývacej časti. V prvom rade existujú rôzne alternatívy lôžka s veľkorysou ložnou plochou. V závislosti od pôdorysu máte na výber medzi zadným priečnym lôžkom, dvomi samostatnými lôžkami alebo veľkou manželskou posteľou typu „queen“ a voliteľným sklopným lôžkom. Concorde Comfort Plus je lôžkový systém zaručujúci kvalitný spánok pre všetkých vďala perfektnej kombinácii roštového rámu a matraca zo studenej peny. Početné LED bodové svetlá a nepriame osvetlenie zabezpečujú príjemnú atmosféru. 

 

KÚPEĽŇA

Kúpeľňa pohľad zhora  Dômyselný dizajn kúpeľne vytvára pocit obrovského priestoru - či už ide o klasickú kúpeľňu  (pôdorysy 761 H, 791 L, 841 L a 841 M) alebo o prémiovú kúpeľňu (pôdorysy 790 H, 840 L, 890 L a 890 M). Čerpadlá a potrubné systémy zabezpečujú dostatočný tlak vody v každom variante, čo vám umožní vychutnať si sprchu ako doma. V kúpeľni nájdete aj veľkú šatníkovú skriňu.

 

KUCHYŇA

KuchyňaJasným dôkazom kvality a funkcie je aj nová kuchyňa Credo. Poličky na ingrediencie, zásuvky so servomechanickým zatváraním, inteligentný systém na likvidáciu odpadu a pracovnú dosku s umývadlom z extra kvalitných materiálov nastavujú vysoké normy v oblasti využitia priestoru, dizajnu a použiteľnosti v tejto triede. Vytvárajú ideálne podmienky pre prípravu aj viacchodových jedál.

 

Moderná kuchyňaPriestranná kuchyňa poskytuje veľa úložného priestoru vďaka veľkým policovým skriniam, pod ktorými sú dodatočné otvorené poličky na rôzne koreniny a podobne.

 

KABÍNA VODIČA

Kabína vodičaRozhodujúcim kritériom pri výrobe kabíny vodiča pre obytné automobily je prehľadnosť. Vďaka zvýšenej polohe sedenia a veľkým vonkajším spätným zrkadlám sa zvyšuje bezpečnosť premávky vo vašom okolí. Na novom riadiacom paneli Concorde máte vždy všetko dôležité.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty