POPIS | CONCORDE Credo

 

Čelný pohľad

Je zvláštnym umením realizovať funkčný komfort a hmatateľný luxus v obmedzenom priestore. V prípade Creda to fungovalo mimoriadne dobre. Nezameniteľný vonkajší dizajn, osvedčený základný podvozok s vysokým užitočným zaťažením, množstvo technických inovácií a ako ste už od Concorde zvyknutí - vysokokvalitné vybavenie robia z kompaktného obytného auta  skutočne ozajstný Concorde.

Credo má v interiéri rovnú dvojitú  podlahu bez zbytočných schodov,  vysokokvalitné obklady stien a stropov pre optimálnu izoláciu.

 

HLAVNÉ VÝHODY CREDO

1. DOMÁCE KINO V SPÁLNI
Voliteľná kombinácia smart televízora s uhlopriečkou 24 palcov a akustického balíka so štvorkanálovým zosilňovačom a dvoma výškovými , dvoma stredovými a  dvoma basovými reporduktormi vám umožní v posteli zažiť filmovú atmosféru.

2.PORCELÁNOVÁ  TOALETA
Šírka a hĺbka porcelánového WC, ktoré je možné otočiť o 180 °, bolo prispôsobené na základe spotrebiteľských testov a ponúka absolútne maximum pohodlia.

3. VÝSUVNÁ SKRINKA
Výsuvná skrinka je ako skutočný zázrak úložného priestoru. Ergonomicky optimálne usporiadaná pod kuchynskou doskou je dokonalým doplnkom.

4. KUCHYNSKÁ PRACOVNÁ DOSKA
Vysoko kvalitná kuchynská pracovná doska s nerezovým drezom. 

5. SKLENENÁ VITRÍNA
Sklenená vitrína s osvetlením ponúka priestor pre 24-palcový smart televízor.

6. ŠIROKÉ VCHODOVÉ DVERE
Ako srdečné privítanie, aby ste sa  cítili dobre.

7. KOMFORTNÉ SEDADLO
Pohodlné pilotné sedadlá v kabíne s integrovanými a výškovo nastaviteľnými trojbodovými bezpečnostnými pásmi poskytujú maximálnu bezpečnosť. Široké lakťové opierky je možné ľahko nastaviť do výšky, ktorá vám vyhovuje. Spolu s výškovo nastaviteľným sedadlom to zaisťuje pohodlné a ergonomické sedenie.

8. KLIMATIZOVANÉ SEDADLÁ
V spojení s koženým čalúnením  sú sedadlá k dispozícii s ďalšími komfortnými funkciami. Viacstupňové vyhrievanie sedadiel na zimu je doplnené klimatizáciou. S nastaviteľnými bedrovými operkami sú možné aj dlhé cesty bez únavy.

9. ROLETA ČELNÉHO OKNA
Elektricky ovládaná zatemňovacia roleta zaisťuje vynikajúcu tepelnú izoláciu. Ako ochrana pred slnkom je ideálnym doplnkom a má veľký podiel na zaistení pohodovej atmosféry.

10. ZATEMNENIE KABÍNY
Sieťky proti hmyzu na bočných oknách umožňujú prísun čerstvého vzduchu bez obťažujúcich návštev komárov. 

 

VYLEPŠENÉ VLASTNOSTI

 

1. DORAZOVÉ VALČEKY
Valčeky sú najnižším bodom na podvozku. Rampy na trajektoch sú často dosť strmé a majú veľký nájazdový uhol. Ak dôjde k najhoršiemu, valčeky zabránia dotyku zadného nárazníka a poškodeniu zadnej steny.

2. PODLAHA V GARÁŽI
Ťažší náklad zaťažuje podlahu garáže. Spevnená hliníková doska zaisťuje trvalú ochranu bez ohľadu na to, čo prepravujete!

3. PRIESTOR BATÉRIE
Štartovacia batéria je ľahko dostupná cez priehradku na batérie na bočnej stene, čo uľahčuje kontrolu, údržbu a výmenu.

4. CHRÁNIME VAŠE HODNOTY
Vo všetkých modeloch Concorde sú všetky spoje medzi dvoma komponentmi, skrutkové spoje a podlahové spoje chránené trvalo elastickým tesnením.

5. OPTIMÁLNY VÝHĽAD
Vyvýšená poloha sedenia umožňuje lepší výhľad na vozovku ponad palubnú dosku. Výsledok je pôsobivý.

6.DOPLNKOVÉ ZRKADLÁ
Doplnkové spätné zrkadlá zvyšujú aktívnu bezpečnosť počas jazdy a obzvlášť pri manévrovaní.

7. STIERAČE 
Dlhé stieracie lišty voliteľných autobusových  stieračov čelného skla čistia veľkú stieraciu plochu, ktorá zasahuje do vonkajšej zaoblenej oblasti predného skla a zaisťuje tak dobrý výhľad z autokaravanu.

8. VEĽKÁ KAPOTA
Veľká kapota s veľkými otvormi zabezbečuje dostatočné prúdenie vzduchu na ochladenie motora a umožňuje dobrý prístup ku všetkým komponentom motora.

9. LED SVETLOMETY
Štandardné denné LED svetlá je možné doplniť o BI-LED hlavné svetlomety a hmlové svetlá so statickými adaptívnymi svetlometmi na prisvietenie zákrut

10. ASISTENT PRE NÚDZOVÉ BRZDENIE
O vašu bezpečnosť sa stará štandardný núdzový brzdový asistent. Radarový systém detekuje prekážky na vozovke a automaticky zasahuje pri absencii činnosti vodiča, aby sa vyhol vážnym nehodám.

 

360 ° POHĽAD

Otvoriť vo veľkom okne >

 

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty