GALÉRIA | CONCORDE Charisma

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Veľkoryso dimenzované, dobre vybavené, neuveriteľne pohodlné obytné vozidlo - Concorde Charisma. V závislosti od modelu je skupina sedadiel ponúkaná v barovej verzii alebo s dvoma pohovkami. Pre ešte väčšiu voľnosť pri cestovaní môžu byť sedadlá vodiča a spolujazdca dokonale integrované do obytného priestoru. Veľkorysý dojem priestoru podporuje koncept Concorde One Level s plynulou rovnou podlahou, ktorá vedie z kabíny až do spálne.

 

SPÁLŇA

Vitajte v čarovnom a pohodlnom priestore na spanie! Vysoko kvalitné lôžka Concorde s luxusným matracom a robustným spodným odpružením sú tak pohodlné, že nechcete ani vstať. Veľkorysý úložný priestor a rozmery postele dodávajú pocit ako v 5-hviezdičkovom apartmáne.

 

KÚPEĽŇA

Začnite deň vo wellness oáze! Vkusne zariadená kúpeľňa, prípadne so samostatným WC, v celej svojej šírke Concorde Charisma vytvára úplne nový zmysel pre priestor. Vychutnajte si vysoko kvalitné vybavenie z ušľachtilej ocele Hansgrohe, ako aj povrchmi, umývadlom a sprchovou vaničkou z jemného umelého kameňa. Vďaka štandardnej 380-litrovej nádrži na pitnú vodu ste na dlhú dobu nezávislí od vonkajšieho zásobovania.

 

KUCHYŇA

KuchyňaV priestrannej kuchyni si môžete vyskúšať uvariť chutné jedlo tak ako doma. Priestranné kuchynské skrinky poskytujú dostatok úložného priestoru. Mimoriadne kvalitné kuchynské spotrebiče sú ergonomicky integrované. Varná doska z ušľachtilej ocele s ochranou, objemná chladnička a pracovná doska z minerálneho kameňa s vloženým drezom z ušľachtilej ocele poskytujú skvelý komfort varenia aj na cestách.

 

 

KABÍNA VODIČA

Jednoduchosť použitia je určujúcim prvkom v modernom a funkčne navrhnutom priestore vodiča. Ergonomické umiestnenie palubovky a navigačného systému je prispôsobené  vodičovi. Voliteľne kožená palubná doska s dvojfarebným čalúnením zaručuje komfort a pocit luxusu. Integrácia do kabíny a novo navrhnutý prechod do obytného priestoru tvoria harmonickú jednotku.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty