GALÉRIA | CONCORDE Charisma

 

KABÍNA VODIČA

Prístrojová doska – je ergonomicky prispôsobená tak, aby mal vodič vždy na očiach dôležité údaje o vozidle a mohol ľahko dosiahnuť všetky funkčné spínače a páčky.

Ak chcete získať viac priestoru pre obytný priestor, volant možno vybrať zo stĺpika riadenia. Aby nebolo vidieť konštrukciu, kryt sa jednoducho nasadí.

OBÝVACÍ PRIESTOR

Veľkoryso dimenzované, dobre vybavené, neuveriteľne pohodlné obytné vozidlo - Concorde Charisma. V závislosti od modelu je skupina sedadiel ponúkaná v barovej verzii alebo s dvoma pohovkami. Pre ešte väčšiu voľnosť pri cestovaní môžu byť sedadlá vodiča a spolujazdca dokonale integrované do obytného priestoru. Veľkorysý dojem priestoru podporuje koncept Concorde One Level s plynulou rovnou podlahou, ktorá vedie z kabíny až do spálne.

 

KUCHYŇA

Kuchyňa - štúdio par excellence. Lekárenske skrinky s dostatkom úložného priestoru. Kvalitné kuchynské spotrebiče, objemná chladnička, nerezová varná doska a integrovaný nerezový drez v ergonomickej minerálnej pracovnej doske sprostredkúvajú atmosféru kuchárskeho štúdia.

KÚPEĽŇA

Kúpeľňa - wellness oáza. Kvalitné nerezové armatúry, umývadlo a sprchová vanička z jemného umelého kameňa sprostredkúvajú exkluzívnu wellness atmosféru.

SPÁLŇA

Vitajte v čarovnom a pohodlnom priestore na spanie! Vysoko kvalitné lôžka Concorde s luxusným matracom a robustným spodným odpružením sú tak pohodlné, že nechcete ani vstať. Veľkorysý úložný priestor a rozmery postele dodávajú pocit ako v 5-hviezdičkovom apartmáne.

 

POHĽAD Z VTÁČEJ PERSPEKTÍVY

S voliteľným systémom BirdView si udržíte prehľad pri manévrovaní – vďaka pohľadu z vtáčej perspektívy. Bočné kamery pri odbočovaní vrhajú pohľad do mŕtveho uhla vonkajších spätných zrkadiel a zaisťujú tak väčšiu bezpečnosť

 

SPOILER

Rýchla úprava - krásne praktická. Vyzerá dobre, obsahuje dve možnosti zadného LED osvetlenia a reverznej kamery pre väčšiu bezpečnosť.

 

SHUTING LED

Osvetlenie strechy LED na strane vodiča a spolujazdca, ako aj na zadnom spojleri môže byť aktivované vodičom a uľahčuje tak nočné manévrovanie.

 

VARTE AKO PROFÍK

Kuchyňa to umožňuje svojimi mnohými praktickými detailmi. Sklopná skrinka umožňuje kávovaru elegantne zmiznúť v nástennej jednotke a je rovnako fascinujúci ako výsuvná zásuvková lišta. Na radosť všetkých kuchárov je plynová varná doska s dvomi horákmi kombinovaná s indukčnou doskou patrí k profesionálnej výbave.

 

RADIÁTOR NA UTERÁKY V KÚPEĽNI

Radiátor na uteráky poskytuje príjemné teplo v kúpeľni a pohodlne rýchlo uschnutý uterák. V kombinácii s podlahovým kúrením sa kúpeľňa stáva útulnou oázou pohody.

 

KONCEPCIA OSVETLENIA

Svoju cestu si sem našiel výrazný dizajn osvetlenia. Nepriame osvetlenie osvetľuje nábytok, čelá a skrinky a rozžiari drevo. Pod nástennými skrinkami je nepriame osvetlenie, ktoré dokonale osvetlí pracovnú dosku v kuchyni. Tá pokračuje do oblasti soklov, vďaka ktorým sa nábytok vznáša so stmievateľným LED osvetlením.


OZVUČENIE V BYTOVEJ OBLASTI

Integrovaný zvukový systém je možné prepínať medzi priestorom vodiča a obývacou časťou. To znamená, že máte zvuk vždy v správnom uchu a tým aj dokonalú kvalitu zvuku. Zvukové efekty v spojení so vzrušujúcim nedeľným trilerom vám poskytnú skutočný a nezabudnuteľný zážitok.

 

KRÁSA BEZ RÚČKY

Voliteľný systém centrálneho zamykania obsahuje odkladacie klapky s elektrickým otváraním senzorov. Absencia zapustených úchytov vzhľadu jednoznačne prospieva.

 

ŠIROKÉ VCHODOVÉ DVERE

Ako vrelé privítanie – jednoducho pre dobrý pocit.

 

 

PODPORNÁ KONŠTRUKCIA
Dva hliníkové rámy vo zvýšenej podlahe zabezpečujú mimoriadne stabilnú "statiku suterénu" tým, že spájajú podvozok s podlahou obytného priestoru, čím vytvárajú pevnú schránku. Táto inteligentná konštrukcia zabezpečuje, že nábytok a konštrukcia steny zostanú trvalo a pevne spojené.

 

 

WATER CENTRAL                                                        Veľmi prístupný a prehľadný je vodný priestor, ktorý obsahuje všetky dôležité odtokové kohútiky, ako sú kohútiky na sladkú vodu, sivú vodu a nádrž na čiernu vodu. Nachádza sa tu aj praktická vonkajšia sprcha.

 

PRÍSTROJOVÁ DOSKA 
Krásna a praktická - palubná doska vhodná pre vodiča v sebe spája oboje.

Je postavená okolo vodiča v ergonomicky jemných krivkách, ktoré mu poskytujú optimálny výhľad na dve monitorovacie plochy vľavo a vpravo od volantu, ako aj dokonalý prístup k množstvu spínačov.
Na želanie dostupný koncept osvetlenia "Ambilight" s príjemným nepriamym osvetlením a vizuálnymi akcentmi diskrétne osvetlených matných svetelných kruhov navodzuje mimoriadnu atmosféru.

 

 

PLNE IZOLOVANÁ PREDNÁ STENA
Exkluzivita sa niekedy začína tam, kde ju nikto nevidí: Concorde nahrádza pôvodne nainštalovanú deliacu stenu medzi motorovým priestorom a kabínou vodiča plne izolovanou sendvičovou stenou. Tá chráni interiér vozidla pred hlukom motora a optimálne ho izoluje (vysoká vhodnosť pre zimné obdobie).

 

LEPENÉ ČELNÉ SKLO
Súčasné lepenie čelného skla je najmodernejšou technológiou v konštrukcii vozidiel a autobusov, pretože prináša množstvo výhod. Čelné sklo sa stáva neoddeliteľnou súčasťou karosérie, prispieva k jej tuhosti a zvukovo znižuje hluk vetra.

 

VEĽKÁ KAPOTA                                                                                                                                                   Veľká kapota s otvormi chladiča prepúšťa viac než dosť vetra na chladenie motora a umožňuje jednoduchý servisný prístup ku všetkým komponentom motora.

 

LED SVETLO                                                                                                                                                      Štandardné denné LED svetlá môžu byť na želanie doplnené o bi-LED hlavné svetlomety a hmlové svetlá so statickými natáčacími svetlami.

 

 

NÚDZOVÝ BRZDOVÝ ASISTENT                                  O vašu bezpečnosť sa stará štandardný asistent núdzového brzdenia. Radarový systém rozpozná prekážky a zasiahne v neprítomnosti vodiča, aby zabránil vážnym nehodám.

 

 

TRNAVA

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

KOŠICE

Haniska 483
04457 Košice - okolie
Slovenská republika