POPIS | CONCORDE Charisma

 

Zažite čaro mobilného cestovania na najvyššej úrovni. Luxusné vybavenie a najmodernejšia technológia vozidiel, vynikajúca kvalita a dokonalé spracovanie. Charisma stanovuje nové štandardy vo svojej triede, a to aj s jeho štýlom a dizajnom Concorde. Samozrejme, že aj naďalej stelesňuje všetky hodnoty, ktoré Concorde vždy zastával: Tak ako všetky naše autokaravany, aj Concorde Charisma je absolútne prémiovým produktom plným inovácií, precíznosti a vášne.

 

HLAVNÉ VÝHODY CHARISMA

1. POHĽAD Z VTÁČEJ PERSPEKTÍVY
S voliteľným systémom BirdView - vďaka pohľadu z vtáčej perspektívy - máte pri manévrovaní prehľad. Bočné kamery pri odbočovaní nahliadnu do mŕtveho uhla vonkajších spätných zrkadiel a zaistia tak väčšiu bezpečnosť.

2. ZADNÝ SPOILER

Ukrýva v sebe LED osvetlenie a reverznú kameru čo zaručuje väčšiu bezpečnosť pri manévrovaní v noci. 

3. LED OSVETLENIE
LED strešné osvetlenie na hornej hrane na strane vodiča a spolujazdca, ako aj na zadnom spojleri môže aktivovať vodič na prístrojovej doske.

4. ZADNÁ POSTEĽ
S týmto moderným konceptom nahradzuje sofistikovaná pružinová základňa lamelový rošt, ktorý bol štandardom v predošlom modeli. Vysoko kvalitný matrac zo studenej peny a polohovateľá podhlavná časť postele zaisťujú obzvlášť vysoký komfort spánku. Zadné lôžko s odpruženou základňou je súčasťou štandardnej výbavy modelu Charisma. 

5.  RADIÁTOR V KÚPELNI
Uterákový radiátor poskytuje príjemné teplo v kúpeľni a pohodlne vyhriaty uterák. V kombinácii s podlahovým kúrením sa kúpeľňa stáva útulnou oázou pohody.

6. VARTE AKO PROFESIONÁLI
Kuchyňa s mnohými praktickými detailami vám to umožňuje. Vďaka odnímateľnej poličke sa kávovar schová elegantne v nástennej skrinke. Pre radosť všetkých kuchárov je plynový sporák kombinovaný s indukčnou doskou a rovnako ako drezová batéria s flexibilnou hadicou je súčasťou profesionálneho vybavenia.

7. KONCEPCIA OSVETLENIA
Tu si našiel cestu výrazný dizajn osvetlenia. Nepriame osvetlenie osvetľuje nábytok, predné časti skriniek a  rozžiari drevo. Pod nástenné skrinky je inštalované nepriame osvetlenie, ktoré dokonale osvetľuje pracovnú plochu v kuchyni. Vďaka stmievateľému LED osvetleniu sa nábytok stáva elegantným a takmer  vznášajúcim sa.

8. KVALITNÝ ZVUKOVÝ SYSTÉM
Integrovaný zvukový systém je možné nastavovať medzi priestorom pre vodiča a obývacím priestorom. Takže máte vždy zvuk v správnom priestore a tým aj dokonalú kvalitu zvuku. Zvukové efekty poskytujú nezabudnuteľný zážitok.

9. CENTRÁLNE ZAMYKANIE
S voliteľným systémom centrálneho zamykania odomykáte aj bočné odkladacie klapky k úložným priestorom.  Skutočnosť, že dizajn autokaravanu nenarúšajú žiadne vonkajšie madlá je pre vzhľad veľkou výhodou.

10. PRÍCHOD DOMOV
Osvetlenie schodov zvonku aj zvnútra - pre bezpečnejší a osvetlený návrat domov, bez ohľadu na to, v ktorú dennú dobu prídete.

11. ŠIROKÉ VCHODOVÉ DVERE
Ako srdečné privítanie - len aby ste sa cítili dobre.

 

VYLEPŠENÉ VLASTNOSTI

1.DVOJZÓNOVÉ PODLAHOVÉ KÚRENIE
Pre príjemný pocit. Podlahy v obytnom priestore a kúpeľni je možné vykurovať oddelene pomocou dvoch nezávisle regulovateľných okruhov  podlahového vykurovania.

2. PODPORA KONŠTRUKCIE
Dva hliníkové rámy v dvojitej podlahe zaisťujú mimoriadne stabilnú obytnú časť prepojením podvozku s podlahou a vytvorením pevného boxu. Vďaka tejto inteligentnej konštrukcii zostávajú nábytok a konštrukcia steny navzájom trvalo a pevne spojené.

3. VODA
Vodáreň je ľahko prístupná, obsahuje všetky dôležité odtokové kohútiky, ako sú nádrže na čerstvú vodu, sivú vodu a čiernu vodu. Nachádza sa tu aj praktická vonkajšia sprcha.

4. KOTOL ALDE
Ústredný teplovodný plynový systém Alde zohrieva vozidlo rovnomerne pri zachovaní prirodzenej vlhkosti. Teplotu je možné individuálne regulovať pomocou termostatu a časovača. Prašnosť v obytnej časti - ako je to bežné u bežných ventilátorových ohrievačov nenastáva. Kotol je vybavený elektronickými špirálami, ktoré je možné používať samostatne alebo spoločne s plynovým horákom. Systém Alde má blokátor spätného vedenia a integrovaný teplovodný kotol, ktorý napája všetky odberné miesta. Je to štandardné vybavenie všetkých vozidiel Concorde.

5. PPÍSTROJOVÝ PANEL 
Pekný a praktický - prístrojový panel kombinuje oboje. Je mierne natočený  na polohu vodiča, ktorý má optimálny výhľad na dva monitory vľavo a vpravo od volantu, ako aj perfektný prístup k množstvu ovládačov. Voliteľne dostupné osvetlenia „Ambilight" s príjemným, nepriamym osvetlením a optickými akcentmi z jemne žiariacich, matných svetelných kruhov  vytvára mimoriadnu atmosféru.

6. PLNE IZOLOVANÝ PRÍSTROJOVÝ PANEL
Exkluzivita sa niekedy začína tam, kde to nikto nevidí: Concorde nahradil deliacu stenu pôvodne nainštalovanú medzi motorovým priestorom a kabínou vodiča plnou sendvičovou stenou. To chráni interiér vozidla pred hlukom motora a optimálne ho izoluje,čo je ideálne na zimu.

7. ČELNÉ SKLO
Lepenie čelného skla s najmodernejšou technológiou v konštrukcii vozidiel a autobusov má množstvo výhod. Čelné sklo sa stáva súčasťou karosérie, prispieva k jeho tuhosti a počuteľne znižuje hluk vetra.

8. PREDNÁ KAPOTA
Servisná a údržbová oblasť sa nachádza za prednou kapotou. Základné prvky sú tu ľahko dostupné: napríklad kvapalina do ostrekovača či olej. Tiež možné ľahko vymeniť žiarovky.

9. BI-LED SVETLOMETY
Únia pre bezpečnosť na cestách odporúča LED svetlomety pre väčšiu bezpečnosť v cestnej premávke, pretože vyžarujú výrazne lepšie svetlo ako konvenčné halogénové žiarovky.

10. BEZPEČNOSŤ
Asistent núdzovej brzdy zaisťuje štandardne vašu bezpečnosť. Jeho radarový systém detekuje prekážky a zasiahne, ak je vodič neaktívny, aby predišiel vážnym nehodám.

 

360 ° POHĽAD

Otvoriť vo veľkom okne >

 

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty