GALÉRIA | CONCORDE Centurion Daily

 

KABÍNA VODIČA

Prístrojová doska — je ergonomicky prispôsobená tak, aby mal vodič vždy na očiach dôležité údaje o vozidle a mohol ľahko dosiahnuť všetky funkčné spínače a páčky.
Ak chcete získať viac priestoru pre obytný priestor, volant možno vybrať zo stĺpika riadenia. Kryt sa jednoducho nasadí tak, aby nebolo vidieť konštrukciu.
 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Centurion Daily - obytný priestorVeľkoryso dimenzované, dobre vybavené a neuveriteľne moderné. Veľkorysý priestor v obytnej časti zvýrazňuje nenápadne umiestnené ambientné osvetlenie.

KUCHYŇA

Kuchyňa v Centurion Daily
Štýlová a kompaktná kuchyňa vám ponúka veľkorysý úložný priestor. S integrovanou elektromechanickou sťahovacou skrinkou na kávovar, výsuvnou skrinkou so zásuvkami priamo v pracovnej doske alebo výsuvnou pracovnou doskou s integrovanou policovou skriňou - to všetko má v kuchyni svoje miesto.

Elegantne zapustené umývadlo a hybridná keramická varná doska ponúkajú dostatok priestoru pre Vašu kreativitu.

 

KÚPEĽŇA

Luxusná kúpelňa v Centurion Daily
Kvalitné vybavenie, vyhrievaný držiak na uteráky a veľká, luxusná sprcha vytvárajú neporovnateľne príjemnú atmosféru.

 

SPÁLŇA

Luxusná spálňa ako v päť hviezdičkovom hoteliBez ohľadu na to, kde práve ste, je spálňa vždy dokonale temperovaná vďaka nezávislej  klimatizácii v zadnej časti. Štýlové osvetlenie v  skrinkách je perfektne integrované  a dodáva pocit otvorenosti.

 

HLAVNÉ VÝHODY

ZADNÁ GARÁŽ

Ťažké príslušenstvo zaberá podlahu garáže. Hliníková šachovnicová podlaha zaisťuje trvalú ochranu - bez ohľadu na to, čo prepravujete!

LED

Osvetlenie strechy LED na strane vodiča a spolujazdca, ako aj na zadnom spojleri môže byť aktivované vodičom a uľahčuje tak nočné manévrovanie.

ELEKTRICKÝ BALÍČEK CENTURION DAILY

Sériový napájací zdroj je založený na 24 V elektrickom systéme. 220 A alternátor čerpá dvojnásobné množstvo energie do 24 V 180 Ah lítiovej batérie cez 30 A zosilňovač nabíjania v porovnaní s 12 V systémom. Sínusový menič s kompenzáciou výpadku siete poskytuje špičkový výkon 230 V 7000 W s menovitým výkonom 3500 Wh.

PALUBNÁ DOSKA 

Krásna a praktická – prístrojová doska vhodná pre vodiča kombinuje oboje.

Je postavený okolo vodiča v ergonomicky jemných krivkách, čo mu poskytuje optimálny výhľad na dve polia monitorov naľavo a napravo od volantu, ako aj dokonalý prístup k množstvu spínačov.

Voliteľne dostupný koncept osvetlenia „Ambilight“ s príjemným nepriamym osvetlením a vizuálnymi akcentmi diskrétne osvetlených matných svetelných kruhov sprostredkúva mimoriadnu atmosféru.

PANELOVÝ OHRIEVAČ S NEREZOM

Panelový ohrievač z minerálneho materiálu vo farbe "Carrara Bianco" prináša útulné teplo do Vašej kúpeľne. Spolu s radiatorom poskytuje príjemne teplé uteráky a v kombinácii s podlahovým kúrením sa kúpeľňa stáva útulnou oázou.

VARTE AKO PROFÍK

Kuchyňa to umožňuje svojimi mnohými praktickými detailmi. Sťahovacia skrinka umožňuje kávovaru elegantne zmiznúť v nástennej jednotke a je rovnako fascinujúci ako výsuvná zásuvková lišta. Na radosť všetkých kuchárov je plynová varná doska s dvomi horákmi kombinovaná s indukčnou doskou a patrí k profesionálnej výbave.

AUTOBUSOVÉ KLAPKY

Zvláštnu pozornosť si zaslúžia závesné klapky s PU izoláciou. Elektronické zámky aj tlmiče tlaku plynu sú umiestnené v chránenom priestore dvojitej podlahy. Klapky sa otvárajú pomocou hliníkového pántového pásu Concorde s gumeným jadrom. Vďaka tomuto inteligentnému riešeniu nepreteká voda medzi bočnou stenou a klapkami, aj keď sú otvorené.

ŠIROKÉ VCHODOVÉ DVERE

Ako vrelé privítanie – jednoducho pre dobrý pocit.

PÁNTY

V súlade s uhladenými líniami dverí Centurion s gumenou dušovou závesovou lištou Concorde majú garážové brány skryté pánty, ktoré vykonávajú svoju prácu mimo dohľadu.

KONŠTRUKCIA KABÍNY

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty