POPIS | CONCORDE Centurion Daily

 

Centurion Daily

Najmenší zástupca série Centurion s celkovou hmotnosťou vozidla menej ako 7,5 tony. Centurion Daily je vybavený inováciami, ktoré sa osvedčili u  veľkých bratov a kombinuje najvyššiu úroveň luxusu a pohodlia.

1.  PODLAHA V GARÁŽI
Zadná garáž je určená pre ťažké bremená. Ťažké príslušenstvo kladie veľký nápor na podlahu garáže. Čokoľvek chcete prevážať, podlaha z hliníkovej spevnenej dosky je naozaj odolná. V spojení so vstavanými koľajnicami Air-Line máte dokonalú ochranu pre vaše cennosti.

2. ELEKTRICKÝ BALÍK
Sériový napájací zdroj je založený na elektrickom systéme 24 V. Alternátor s výkonom 220 A pumpuje dvojnásobné množstvo energie, v porovnaní s 12 V systémom, na 24 V 180 Ah lítiovú batériu prostredníctvom 30 A nabíjacieho zosilňovača. Sínusový menič vyrovnáva nedostatok výkonu zo sietovej prípojky a poskytuje špičkový výkon 230V 7 000 W s nominálnym výkonom 3 500 Wh, ktorý je na špičkovej úrovni.

3. STENOVÝ OHRIEVAČ

Panelový ohrievač z minerálneho materiálu vo farbe „Carrara Bianco" prináša do vašej kúpeľne útulné teplo. Spolu s vyhrievaným vešiakom z nehrdzavejúcej ocele zaisťuje príjemne teplé uteráky a v kombinácii s podlahovým vykurovaním sa kúpeľňa stáva naozaj komfrotnou.

4. KAROSÉRIA
Zvláštnu pozornosť si zaslúžia PU tesnenia na klapkách vonkajších úložných priestorov.  Klapky sú ovládané ektronickým centrálnym zámykaním a plynovým tlmičom. Klapky sa otvárajú pomocou hliníkového pántu Concorde s gumeným tesnením na hornej hrane. Vďaka tomuto inteligentnému riešeniu nepreteká žiadna voda medzi bočnú stenu a klapky, aj keď sú otvorené.

5.GARÁŽ
Garážové dvere ladia s elegantnými líniami bezpečnostných dverí Centurion. Majú skryté elektornické dotykové ovládanie, skyté pánty a dvojité gumové tesnenia.

6. VARTE AKO PROFESIONÁLI
Kuchyňa to umožňuje s mnohými praktickými detailami. Vďaka výťahu,  sa kávovar elegantne schová  v hornej skrinke a je rovnako fascinujúci ako výsuvná kuchynská skrinka rozširujúca pracovnú dosku. Pre šéfkuchárov je tu plynový sporák s dvoma horákmi kombinovaný s indukčnou doskou a rovnako ako vodovodná batéria je súčasťou profesionálneho vybavenia.

7. PRÍSTROJOVÁ DOSKA
Pekná a praktická - palubná doska kombinuje oboje. V ergonomicky jemných krivkách je mierne natočená na vodiča, ktorý má optimálny výhľad na dva monitory vľavo a vpravo od volantu a perfektný prístup k množstvu ovládačov. Integrované do palubnej dosky je „Ambilight" osvetlenie s príjemným nepriamym osvetlením a jemne žiariacimi matnými svetelnými  kruhmi.

 

1. LEPENÉ ČELNÉ SKLO

Lepenie čelného skla je nielen oveľa elegantnejšie ako osadenie do gumového tesnenia, ale má aj citeľné výhody, ktoré sú počuť. Okrem nižšieho aerodynamickému hluku, lepenie zvýšuje tuhosť nadstavby až o 40%, a tým ešte viac znížuje hladinu hluku. Okrem toho lepenie zaisťuje väčšiu bezpečnosť vďaka spevneniu prednej  časti a menšiemu krúteniu s menším napätím v skle.

2. NASÁVANIE VZDUCHU
Čerstvý vzduch  potrebuje aj motor, aby poskytoval potrebný výkon. Nasávanie vzduchu zabezpečujú  deflektory Concorde, ktoré pretláčajú prúd vzduchu cez tri chladiace prieduchy. To zaisťuje,  že motor  môže kedykoľvek poskytúť  výkon až 210 koní.

3. BI-LED SVETLOMETY

Experti na bezpečnosť cestnej premávky odporúčajú pre väčšiu bezpečnosť v cestnej premávke BI-LED svetlomety. Svetelné spektrum je veľmi podobné dennému svetlu a v noci uľahčuje vnímanie. Svetlomety menej oslňujú protiidúcich vodičov, majú dlhšiu životnosť a nevyžadujú žiadnu údržbu.

 

360 ° POHĽAD

   

 

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty