GALÉRIA | CONCORDE Centurion Atego

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Luxusné zariadenie v Centurion Atego Vďaka luxusnému interiéru je cestovanie nezabudnuteľným zážitkom. Obklopený tým najlepším nábytkom v najlepšom prevedení, si môžete vychutnať takmer neuveriteľne luxusnú atmosféru.

 

KUCHYŇA

Kuchyňa v Centurion AtegoJemné materiály a premyslené funkcie posúvajú dizajn kuchyne k pointe a robia varenie ešte zábavnejším.Dispozícia kuchyne je tak funkčne riešená, že nič nechýba.

 

KÚPEĽŇA

Luxusná kúpeľňa v Centurion Atego Pre Concorde Centurion je typická priestranná sprcha, priestranné skrine, vešiak na uteráky s funkciou sušenia, krásne tvarované umývadlo a veľa veľa svetla. V tomto prostredí sa budete cítiť pohodlne a luxusne ako v päť hviezdičkovom hoteli.

 

SPÁLŇA

Elegantná a luxusná - spálňa žiari nielen svojim dizajnom ale aj s množstvom praktických úložných skriniek, bodovým osvetlením, ktoré dodáva pocit otvorenosti alebo taktiež s nepriamou klimatizáciou.

 

HLAVNÉ VÝHODY

PREDBEŽNÁ BEZPEČNOSŤ

Asistent núdzového brzdenia a asistent udržiavania v jazdnom pruhu sú súčasťou štandardnej výbavy, aby ste boli v bezpečí. Radarový systém núdzového brzdenia rozpozná prekážky a zasiahne v neprítomnosti vodiča, aby zabránil vážnym nehodám. Kamera asistenta udržiavania v jazdnom pruhu pomáha vodičovi zostať v jazdnom pruhu a včas ho varuje, ak dôjde k zistiteľnému prekročeniu jazdného pruhu.

ELEGANCIA V SÉRII

Štandardná výbava zahŕňa výber zo štyroch kožených poťahov vrátane farebne zladenej kolekcie Concorde. Približne 100 ďalších odtieňov kože vytvára individuálny dizajn ako voliteľné čalúnenie kože Nappa. 

PANELOVÝ OHRIEVAČ

Panelový ohrievač z minerálneho materiálu vo farbe "Carrara Bianco" prináša útulné teplo do Vašej kúpeľne. Spolu s vyhrievanou nerezovou tyčou poskytuje príjemne teplé uteráky a v kombinácii s podlahovým kúrením sa kúpeľňa stáva útulnou oázou.

ŠIROKÉ VCHODOVÉ DVERE

Ako vrelé privítanie – jednoducho pre dobrý pocit.

PLOCHÁ NAKLADACIA PODLAHA

Na Ategu prevodovka mierne vyčnieva smerom nahor nad podvozok. Vďaka pomocnému rámu sa „podlahový“ vznáša nad podvozkom a nekoliduje s prevodovkou. Výsledkom je rovná „pivnica“ v dvojpodlažnom úložnom priestore pred vstupnými dverami.

TEPLOVODNÝ HYBRIDNÝ OHHRIEVAČ

Centurion je vybavený plynovým ohrievačom s výkonom 5,5 kW a naftovým ohrievačom s výkonom 5 kW. Obidva ohrievače môžu byť prevádzkované spoločne alebo oddelene. Okrem vysokého vykurovacieho výkonu ponúka aj bezpečnosť a nezávislosť v extrémne chladných zimách.

TROJIZBOVÉ VYKUROVANIE

Všestranný nastaviteľný systém ohrevu teplej vody vytvára tri tepelné zóny, ktoré je možné samostatne temperovať. Obývacia izba, kúpeľňa a spálňa sú ovládané individuálne pomocou elektrických termostatických ventilov. V kúpeľni a obývačke je možné podlahové kúrenie regulovať aj samostatne.

LED

Osvetlenie strechy LED na strane vodiča a spolujazdca, ako aj na zadnom spojleri môže byť aktivované vodičom a uľahčuje tak nočné manévrovanie.

AUTOBUSOVÉ KLAPKY

Zvláštnu pozornosť si zaslúžia závesné klapky s PU izoláciou. Elektronické zámky aj tlmiče tlaku plynu sú umiestnené v chránenom priestore dvojitej podlahy. Klapky sa otvárajú pomocou hliníkového pántového pásu Concorde s gumeným jadrom. Vďaka tomuto inteligentnému riešeniu nepreteká voda medzi bočnou stenou a klapkami, aj keď sú otvorené.

VARTE AKO PROFÍK

Kuchyňa to umožňuje svojimi mnohými praktickými detailmi. Sklopná skrinka umožňuje kávovaru elegantne zmiznúť v nástennej jednotke a je rovnako fascinujúci ako výsuvná zásuvková lišta. Na radosť všetkých kuchárov je plynová varná doska s dvomi horákmi kombinovaná s indukčnou doskou a rovnako ako gastro výčapná batéria patrí k profesionálnej výbave.

PÁNTY

V súlade s uhladenými líniami dverí Centurion s gumenou dušovou závesovou lištou Concorde majú garážové brány skryté pánty, ktoré vykonávajú svoju prácu mimo dohľadu.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty