GALÉRIA | CONCORDE Centurion Actros

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Obývacia časť so salónikom a relaxačným kreslom Havana, exkluzívnym koženým čalúnením, praktickou konštrukciou stola a multimediálnym vybavením spĺňa tie najvyššie štandardy.

KUCHYŇA

Kuchyňa v rovnakom štýle a tiež na najvyššej úrovni. Úchvatný štýl, optimálny priestor a komfortné vybavenie ako v domácnosti splní všetky želania.

KÚPEĽŇA

Atmosféra kúpeľne Centurion je takmer neopísateľná. Veľkorysý pôdorys s rozprávkovým úložným priestorom, unikátnou sprchou, pohodlnou toaletou a funkčným umývadlom skvele opticky dopĺňajú veľké zrkadlové plochy a LED reflektory. Vytvárajú nezameniteľný priestorový dojem.

 

SPÁLŇA

Priestor na spanie je miesto na oddych ako z rozprávky. Súbor dizajnového nábytku, dokonalé osvetlenie miestnosti a manželská posteľ s úctyhodnými rozmermi - a vďaka optimálnemu výberu matracov aj perfektnou kvalitou postele - si zaslúži prívlastok snívať ako v rozprávke.

 

HLAVNÉ VÝHODY

ELEKTRICKÉ PACKET

Štandardný napájací zdroj je založený na 24 V elektrickom systéme. 220 A alternátor čerpá dvojnásobné množstvo energie do 24 V 180 Ah lítiovej batérie cez 30 A zosilňovač nabíjania v porovnaní s 12 V systémom. Sínusový menič s kompenzáciou výpadku siete poskytuje špičkový výkon 230 V 7000 W s menovitým výkonom 3500 Wh, ktorý nemá konkurenciu.

RADIÁTOR NA UTERÁKY V KÚPEĽNI

Minerálny nástenný radiátor vo farbe "Onyx Bianco" poskytuje príjemné teplo v kúpeľni. V kombinácii s podlahovým kúrením sa kúpeľňa stáva útulnou oázou pohody.

AUTOBUSOVÉ KLAPKY

Zvláštnu pozornosť si zaslúžia závesné klapky s PU izoláciou. Elektronické zámky aj tlmiče tlaku plynu sú umiestnené v chránenom priestore dvojitej podlahy. Klapky sa otvárajú pomocou hliníkového pántového pásu Concorde s gumeným jadrom. Vďaka tomuto inteligentnému riešeniu nepreteká voda medzi bočnou stenou a klapkami, aj keď sú otvorené.

ZABEZPEČENÝ VÝSTUP

Nízky sklon a veľký nášľap je spôsobený ďalej vyvinutým monoblokovým vonkajším schodiskom. Tri pevné schodíky a jeden schodík, ktorý je možné po vyklopení vysunúť, majú dĺžku 280 mm. Pripevniteľné zábradlie z nehrdzavejúcej ocele a osvetlené schodíky poskytujú dodatočnú bezpečnosť pri lezení.

OVLÁDANIE KÚRENIA

Hybridné vykurovanie poskytuje dostatok tepla aj v chladných dňoch vďaka riadiacemu systému individuálnej regulácie. Štyri elektrické izbové termostaty a tri elektrické jednotky pre teplotu podlahy ovládajú požadované nastavenie v rozvodnom bloku. Pohodlie ako doma, dokonca aj na cestách – kdekoľvek.

PODLAHA

Slideout kladie špeciálne nároky na podlahu obytného priestoru, ktoré spĺňajú dva prvky. Pod vrchnou vrstvou podlahy obytnej časti sa nachádza odolný hliníkový panel Alucobond® (iba vozidlá so Slideout), ktorý dlhodobo odoláva namáhaniu technológie Slideout. Dizajnová podlaha „Amtico“ v ​​obývacej časti má hrubú nášľapnú vrstvu s vysokou odolnosťou proti oderu. Samostatne lepené pásy a spoje vytvárajú obzvlášť trvanlivé spojenie s Alucobond®. Všetky potrebné vlastnosti, najmä čo sa týka protišmykovosti, spĺňa aj odolná hliníková podlaha v "Onyx Bianco", ktorá je v kúpeľni celoplošne lepená.

KONZOLA MULTI-BUG

Centurion má za prednou maskou novovyvinutý masívny konštrukčný prvok s mnohými úlohami. Na jednej strane je radar umiestnený bez vibrácií a oddelený od prednej masky; na druhej strane sú k nemu pevne priskrutkované dve ťažné oká. Okrem toho konzola funguje ako nárazový prvok a ochrana proti podjazdu a slúži ako stabilná podpera prednej masky.

TRNAVA

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

KOŠICE

Haniska 483
04457 Košice - okolie
Slovenská republika