GALÉRIA | CONCORDE Carver

 

KABÍNA VODIČA

Prehľadnosť a tým najlepší výhľad vo všetkých dopravných situáciách sú rozhodujúce kritériá pri vývoji kabíny vodiča pre obytné automobily. Bezpečnosť premávky je vždy na palube vďaka zvýšenej polohe sedadiel a veľkým vonkajším spätným zrkadlám. A na novom prístrojovom paneli Concorde máte vždy všetko dôležité na prvý pohľad.

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

concorde carver 2019 pracovňa

Pôdorys 890 RRL s otočenou skupinou sedadiel
Vďaka ergonomicky tvarovanému priestoru na sedenie a ľahkého nábytku s rôznymi variantmi dizajnu ponúka obývacií priestor dokonalú kombináciu funkčnosti a pohodlia.

 

KUCHYŇA

kuchyňaKuchyňa modelu Carver je jedným z dizajnových vrcholov. Ergonomický kuchynský komplet pozostávajúci z minerálnej kuchynskej dosky, varnej dosky z nehrdzavejúcej ocele a drezu z nehrdzavejúcej ocele, ako aj bežných doplnkov do domácnosti, je premyslený do najmenších detailov - v kombinácii s optimálnym využitím priestoru a ukážkovým vybavením.

SPÁLŇA

spálňaSpáľňa ponúka maximálne pohodlie. Špeciálne pružinové rošty, pohodlné matrace zo studenej peny a pohodlné podušky zaisťujú pokojný a starostlivý spánok.

OÁZA STAROSTLIVOSTI

kúpeľňaKúpeľňa so samostatným sprchovacím kútom, toaletou, umývadlom, početnými policami a veľkou šatníkovou skriňou. Hygiena, čistota a starostlivosť nie sú viditeľné iba pri „detailnom pohľade".

 


 

KLAPKY ODKLADACIEHO PRIESTORU SO SYSTÉMOM CENTRÁLNEHO UZAMYKANIA

Na želanie je k dispozícii centrálne zamykanie, ktoré umožňuje samostatné otváranie dvierok odkladacej schránky na ľavej alebo pravej strane vozidla.

 

TRI KONCEPTY DIZAJNU

Premeňte svojho Carvera na svoje vlastné vysnívané vozidlo. S dizajnovým konceptom, ktorý zahŕňa tri rôzne nábytkové rady a kde môžu byť čelá skrinkového nábytku každé doplnené o „vysoký lesk“ Senosan Cream White, máte veľa možností na individualizáciu.

 

ZVUKOVÝ SYSTÉM JEHNERT

Hi-fi komponenty „Made in Germany“ sú voliteľne dostupné a dokonale sa integrujú do okolia Carvera. Systém pozostáva z 3-pásmových reproduktorov v kabíne vodiča, 2-pásmových reproduktorov v obývacom priestore, dvojitého bass-reflexového subwoofera, zvukového procesora a výhybky špecifické pre vozidlo.

KEĎ PRICHÁDZATE DOMOV

Osvetlenie schodíka zvnútra aj zvonku - pre bezpečný krok a osvetlený návrat domov. Bez ohľadu na to, v ktorú dennú alebo nočnú hodinu prídete „domov“.

 

RÁDIO DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE

Vstupné dvere sa štandardne otvárajú a zatvárajú pomocou číselného kódu a rádiového diaľkového ovládača nainštalovaného v kľúči zapaľovania základného vozidla – celkom šikovné!

 

OPTIMÁLNA POLOHA SEDENIA

Prístrojová doska Concorde bola vyvinutá pre optimálne použitie v obytnom aute a má mnoho výhod.

Osadená poloha sedenia umožňuje väčší obytný priestor medzi sedadlami a poskytuje pôsobivý výhľad do všetkých strán. Schopnosť vidieť cestu veľmi blízko k vozidlu vpredu prináša bezpečnosť a dobrý zážitok z jazdy.

 

PRÍSTROJOVÁ DOSKA

Prístrojová doska je ergonomicky navrhnutá tak, aby mal vodič vždy na očiach dôležité údaje o vozidle a ľahko dosiahol na všetky funkčné spínače a páčky.

 

AUTOMOBILOVÉ PRIPOJENIE

Systém stieračov čelného skla  má automobilové spojenie s karosériou za kapotou. Nejde len o vizuálnu pochúťku, ale zároveň znižuje riziko zranenia v prípade nehody.

 

NÚDZOVÝ BRZDOVÝ ASISTENT                        Asistent núdzového brzdenia je súčasťou štandardnej výbavy, aby ste boli v bezpečí.
Radarový systém rozpozná prekážky a zasiahne v neprítomnosti vodiča, aby zabránil vážnym nehodám.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty