GALÉRIA | CONCORDE Carver

 

Obytný automobil Carver zaujme obzvlášť modernými líniami. Jeho karoséria s výrazným predným a zadným koncom ukazuje nezameniteľný podpis novej generácie.

 

FUNKČNÉ

concorde carver 2019 pracovňa

Pôdorys 890 RRL s otočenou skupinou sedadiel
Vďaka ergonomicky tvarovanému priestoru na sedenie a ľahkého nábytku s rôznymi variantmi dizajnu ponúka obývacií priestor dokonalú kombináciu funkčnosti a pohodlia.

 

ŠTÝLOVÉ

kuchyňaKuchyňa modelu Carver je jedným z dizajnových vrcholov. Ergonomický kuchynský komplet pozostávajúci z minerálnej kuchynskej dosky, varnej dosky z nehrdzavejúcej ocele a drezu z nehrdzavejúcej ocele, ako aj bežných doplnkov do domácnosti, je premyslený do najmenších detailov - v kombinácii s optimálnym využitím priestoru a ukážkovým vybavením.

RELAX

spálňaSpáľňa ponúka maximálne pohodlie. Špeciálna pružinová základňa, pohodlné matrace zo studenej peny a pohodlné podušky zaisťujú pokojný a starostlivý spánok.

OÁZA STAROSTLIVOSTI

kúpeľňaNielen Carver s upraveným vzhľadom, ale aj jeho majitelia. To zaisťuje kúpeľňa so samostatným sprchovacím kútom, toaletou, umývadlom, početnými policami a veľkou šatníkovou skriňou. Hygiena, čistota a viditeľná starostlivosť nie sú viditeľné iba pri „detailnom pohľade".

 


 

 

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty