GALÉRIA | CONCORDE Carver

 

KABÍNA VODIČA

Prehľadnosť a tým najlepší výhľad vo všetkých dopravných situáciách sú rozhodujúce kritériá pri vývoji kabíny vodiča pre obytné automobily. Bezpečnosť premávky je vždy na palube vďaka zvýšenej polohe sedadiel a veľkým vonkajším spätným zrkadlám. A na novom prístrojovom paneli Concorde máte vždy všetko dôležité na prvý pohľad.

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

concorde carver 2019 pracovňa

Pôdorys 890 RRL s otočenou skupinou sedadiel
Vďaka ergonomicky tvarovanému priestoru na sedenie a ľahkého nábytku s rôznymi variantmi dizajnu ponúka obývacií priestor dokonalú kombináciu funkčnosti a pohodlia.

 

KUCHYŇA

kuchyňaKuchyňa modelu Carver je jedným z dizajnových vrcholov. Ergonomický kuchynský komplet pozostávajúci z minerálnej kuchynskej dosky, varnej dosky z nehrdzavejúcej ocele a drezu z nehrdzavejúcej ocele, ako aj bežných doplnkov do domácnosti, je premyslený do najmenších detailov - v kombinácii s optimálnym využitím priestoru a ukážkovým vybavením.

SPÁLŇA

spálňaSpáľňa ponúka maximálne pohodlie. Špeciálne pružinové rošty, pohodlné matrace zo studenej peny a pohodlné podušky zaisťujú pokojný a starostlivý spánok.

OÁZA STAROSTLIVOSTI

kúpeľňaKúpeľňa so samostatným sprchovacím kútom, toaletou, umývadlom, početnými policami a veľkou šatníkovou skriňou. Hygiena, čistota a starostlivosť nie sú viditeľné iba pri „detailnom pohľade".

 


 

KLAPKY ODKLADACIEHO PRIESTORU SO SYSTÉMOM CENTRÁLNEHO UZAMYKANIA

Na želanie je k dispozícii centrálne zamykanie, ktoré umožňuje samostatné otváranie dvierok odkladacej schránky na ľavej alebo pravej strane vozidla.

 

TRI KONCEPTY DIZAJNU

Premeňte svojho Carvera na svoje vlastné vysnívané vozidlo. S dizajnovým konceptom, ktorý zahŕňa tri rôzne nábytkové rady a kde môžu byť čelá skrinkového nábytku každé doplnené o „vysoký lesk“ Senosan Cream White, máte veľa možností na individualizáciu.

 

ZVUKOVÝ SYSTÉM JEHNERT

Hi-fi komponenty „Made in Germany“ sú voliteľne dostupné a dokonale sa integrujú do okolia Carvera. Systém pozostáva z 3-pásmových reproduktorov v kabíne vodiča, 2-pásmových reproduktorov v obývacom priestore, dvojitého bass-reflexového subwoofera, zvukového procesora a výhybky špecifické pre vozidlo.

KEĎ PRICHÁDZATE DOMOV

Osvetlenie schodíka zvnútra aj zvonku - pre bezpečný krok a osvetlený návrat domov. Bez ohľadu na to, v ktorú dennú alebo nočnú hodinu prídete „domov“.

 

RÁDIO DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE

Vstupné dvere sa štandardne otvárajú a zatvárajú pomocou číselného kódu a rádiového diaľkového ovládača nainštalovaného v kľúči zapaľovania základného vozidla – celkom šikovné!

 

OPTIMÁLNA POLOHA SEDENIA

Prístrojová doska Concorde bola vyvinutá pre optimálne použitie v obytnom aute a má mnoho výhod.

Osadená poloha sedenia umožňuje väčší obytný priestor medzi sedadlami a poskytuje pôsobivý výhľad do všetkých strán. Schopnosť vidieť cestu veľmi blízko k vozidlu vpredu prináša bezpečnosť a dobrý zážitok z jazdy.

 

PRÍSTROJOVÁ DOSKA

Prístrojová doska je ergonomicky navrhnutá tak, aby mal vodič vždy na očiach dôležité údaje o vozidle a ľahko dosiahol na všetky funkčné spínače a páčky.

 

AUTOMOBILOVÉ PRIPOJENIE

Systém stieračov čelného skla  má automobilové spojenie s karosériou za kapotou. Nejde len o vizuálnu pochúťku, ale zároveň znižuje riziko zranenia v prípade nehody.

 

NÚDZOVÝ BRZDOVÝ ASISTENT                        Asistent núdzového brzdenia je súčasťou štandardnej výbavy, aby ste boli v bezpečí.
Radarový systém rozpozná prekážky a zasiahne v neprítomnosti vodiča, aby zabránil vážnym nehodám.

 

CHRÁNIME VAŠE HODNOTY

Vo všetkých modeloch Concorde sú lepené spoje medzi dvoma komponentmi, skrutkové spoje a podlahové kanály chránené trvalo elastickým tesnením.

 

ŤAŽKÉ KOLESÁ                                              Najnižším bodom vzadu sú ťažké valčeky. Rampy na trajektoch sú často dosť strmé a majú veľký uhol sklonu. Ak dôjde k najhoršiemu, valčeky zabránia tomu, aby sa zadná časť dotkla a poškodila zadnú stenu.

 

Hliníková podlaha v zadnej garáží                          Hliníková šachovnicová podlaha zaisťuje trvalú ochranu - bez ohľadu na to, čo prepravujete!

 

OPTIMÁLNY VÝHĽAD

Odsadená poloha sedenia umožňuje pôsobivý výhľad do všetkých strán. Samostatná palubná doska poskytuje výhľad na cestu do niekoľkých metroch. Výsledok je pôsobivý.

 

Spätné zrkadlá                                                        Voliteľné zrkadlá zvyšujú aktívnu bezpečnosť počas jazdy a najmä pri manévrovaní.

 

OMNIBUS SYSTÉM STIERAČOV ČELNÉHO SKLA   Dlhé stieracie lišty voliteľného systému stieračov predného skla čistia veľkú stieraciu plochu, ktorá siaha až po vonkajšiu zaoblenú oblasť čelného skla a zaisťuje tak dobrý výhľad do zrkadla.

 

VEĽKÁ KAPOTA

Veľká kapota s otvormi chladiča prepúšťa viac než dosť vetra na chladenie motora a umožňuje jednoduchý servisný prístup ku všetkým komponentom motora.

 

 

LED SVETLO

Štandardné denné LED svetlá môžu byť na želanie doplnené o bi-LED hlavné svetlomety a hmlové svetlá so statickými natáčacími svetlami.

 

 

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty