POPIS | CONCORDE Carver

 

ĽAHKÝ A LUXUSNÝ - CONCORDE CARVER

Pohľad spredu

 

Carver je ľahší a luxusnejší.

Carver sa so svojim novým exteriérovým dizajnom zaradil k ostatným zmodernizovaným členom rodiny  Concorde. Napriek objemnému vzhľadu je však stále ľahký. Inteligentné použitie  materiálov znižuje hmotnosť obytného auta. Ľahké materiály sú kombinované s inovatívnou technológiou, osvedčenou funkčnosťou a odolnosťou voči vode a zime.

Pohodlný priestor obytného karavanu je aj pre náročnejších cestovateľov. Dômyselná koncepcia interiéru vozidla Carver zaručuje dokonalú kombináciu funkčnosti a pohodlia. Nábytok je už v štandardom dekore z vysoko kvalitných materiálov. 

Jasným znakom kvality a funkčnosti je aj kuchyňa. Tá má kuchynskú dosku z minerálneho kameňa s varnou doskou z nehrdzavejúcej ocele a plynule  vsadeným nerezovým drezom. Exkluzívny dizajn, perfektné vybavenie, príkladná ergonómia a dostatok úložného priestoru zaručujú úprimnú radosť z varenia v Carver - dokonca aj pri príprave viac chodových jedál.

 

HLAVNÉ VÝHODY CARVER

 

1. GARÁŽ S CENTRÁLNYM ZAMYKANÍM
Centrálne zamykanie je k dispozícii za príplatok, čo umožňuje nezávislé otváranie garážového priestoru  na ľavej alebo pravej strane vozidla.

2. TRI KONCEPTY 
Premeňte svoj Carver na vysnívaný obytný automobil. Vďaka konceptu a dizajnu, ktorý pozostáva z troch rôznych nábytkových dekorov, a v ktorom môžu byť predné dvierka skríniek doplnené o „vysoký lesk" Senosan  v krémovej bielej.

3. BIRD-VIEW
Voliteľný systém BirdView so štyrmi kamerami má všetko v zornom poli a zaisťuje tak väčšiu bezpečnosť. Či už pri manévrovaní alebo otáčaní: Pomáha zvládnuť všetky kritické situácie!

4. Zvukový systém Jehnert
Voliteľný Hi-fi systém „Made in Germany"  je perfektne integrovaný v interiéri. Systém sa skladá z 3-pásmových reproduktorov v kabíne vodiča, 2-pásmových reproduktorov v obývacej časti, dvojbasového reflexného subwoofera a zvukového procesora naprogramovaného pre dané vozidlo.

5.  DIAĽKOVÝ OVLADAČ
Vstupné dvere sa štandardne otvárajú a zatvárajú pomocou číselného kódu a rádiového diaľkového ovládača, ktorý je zabudovaný v kľúči zapaľovania základného vozidla - skutočne múdre!

6. PRÍCHOD DOMOV
Osvetlenie schodov zvonku aj zvnútra - pre bezpečnejší a osvetlený návrat domov, bez ohľadu na to, v ktorú dennú dobu prídete.

7. OPTIMÁLNA POLOHA SEDENIA
Palubná doska Concorde bola vyvinutá pre optimálne použitie v obytnom automobile a má mnoho výhod. Posunutá poloha sedenia poskytuje väčší obytný priestor medzi sedadlami a poskytuje tiež pôsobivý celkový pohľad. Možnosť vidieť cestu veľmi blízko prednej časti vozidla prináša bezpečnosť a dobrý zážitok z jazdy.

8. PRÍSTROJOVÁ DOSKA 
Štyri farebné verzie prístrojovej dosky potiahnutej kožou ponúkajú viac variácii na farebné doladenie so sedením v obytnej časti.

10. INTEGROVANÉ STIERAČE
Systém stieračov čelného skla má automobilovú technológiou prepojenia na kabínu a bezpečné zasúvanie pod kapotu.  Okrem vizuálneho zámeru tiež znižuje riziko zranenia osôb v prípade nehody.

11. Núdzový asistent
Štandardný núdzový brzdový asistent zaisťuje vašu bezpečnosť. Radarový systém detekuje prekážky a zasahuje pri absencii činnosti vodiča, aby sa vyhol vážnym nehodám.

 

VYLEPŠENÉ VLASTNOSTI

 

1. CHRÁNIEME VAŠE HODNOTY
Vo všetkých modeloch Concorde sú spoje medzi dvoma komponentmi, skrutkové spoje a podlahové spoje  chránené trvalo elastickým tesnením.

2. IZOLOVANÉ DVERE
- Rám je tepelne izolovaný  prostredníctvom polyuretánového materiálu 
- Špeciálne pánty Concorde pre úplné otvorenie dverí
- Dvojité tesnenie dverí zabraňuje „zamrznutiu" v dôsledku kondenzácie
- Eloxovaný hliníkový profil zabraňuje kontaktnej korózii

3. ZOSILNENÁ PODLAHA GARÁŽE

Tažšie bremená zaťažujú podlahu garáže. Hliníková spevnená doska zaisťuje trvalú ochranu bez ohľadu na to, čo prepravujete.

4. Sínusový menič 600 W
Sínusový menič trvalo napája malé spotrebiče ako sú nabíjačky a ventilátory. Akonáhle je vaše obytné auto pripojené k externému zdroju napájania, menič sa vypne a nadstavbová batéria sa nabíja.

5. Úložné priestory
Vyhrievaná dvojitá podlaha s obrovskou vnútornou výškou 470 mm ponúka veľkorysý úložný priestor a je ľahko dostupná pomocou veľkých klapiek úložného priestoru, ktoré je možné otvoriť až o 180 °.

6. DVOJITÉ TESNENIE
Dve tesnenia - vonkajšie tesnenie proti striekajúcej vode, vnútorné tesnenie s  dutou komorou  zabraňujú prieniku vody aj pri silnom daždi.

7. KABÍNA VODIČA
Platforma kabíny vodiča Concorde je optimalizovaná z hľadiska stability a hmotnosti pomocou fyzikálneho postupu FEM. Rám je navrhnutý tak, aby absorboval vznikajúce vibrácie a priečne sily. Pozinkované komponenty zaručujú vysokú úroveň bezpečnosti a stability aj po dlhom používaní.

8. OCHRANA MOTORA A CHODCOV
Vďaka mohutnému nárazníkovému  bloku, ktorý v prípade nehody chráni chladič, motor a ostatné komponenty  nie je potrebná výmena celej prednej masky. Ochrana chodcov proti pádu  pod  nárazník zvyšuje pasívnu bezpečnosť chodcov. 

   

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty